SYSTEM OGRODZENIOWY PANELE Z DREWNA - SERIA MODERN

DREWBET

SYSTEM OGRODZENIOWY PANELE Z DREWNA - SERIA MODERN

ystemy ogrodzeń DREWBET są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Powodem tego jest szeroka gama możliwości aranżacji i dopasowania zarówno do architektury jak i ukształtowania powierzchni oraz szeroki wybór wzorów. Seria MODERN to cztery propozycje dla osób ceniących prostotę. Ogrodzenia tego typu doskonale sprawdza się w towarzystwie klasycznej architektury jak i w nowoczesnym budownictwie.

Ogrodzenia firmy DREWBET posiadają szlachetny wygląd surowego kamienia, który łagodnieje w towarzystwie drewnianych wypełnień o klasycznej formie.

Dobierając materiały do wykończenia elewacji należy zwrócić uwagęna spójność wizualną elementów.

Panele ogrodzeniowe z serii MODERN stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywy wśród tradycyjnych wypełnień.

Informacje dodatkowe

Ogrodzenia drewniane MODERN - wzory


M1 Vertic

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

M2 Horizon

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

M3 Direct

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

M4 Uni

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

M5 Modero

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

M6 Prima

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

Elementy systemu ogrodzeniowych paneli drewnianych

Wypełnienia drewniane firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostota montażu. Dostępne w zestawach zawierających elementy paneli, furtki i bramy, pozwalają na utworzenie dowolnego układu ogrodzenia, dopasowanego forma do układu terenu i stylu nieruchomości. System DREWBET FENCE pozwala na szybkie łączenie elementów oraz dowolne ich mieszanie w obrębie wszystkich serii.

 

Wykończenia

System uzupełniają słupki i podmurówki łupane lub ryflowane dostępne w szerokiej palecie kolorów. 
Wykończenie ogrodzenia stanowią dwuspadowe daszki podmurówkowe i słupkowe

Okucia

Wszystkie wypełnienia drewniane firmy DREWBET dostępne są w zestawie z kompletem okuć.Za dopłatą istnieje możliwość wykonania wzmocnienia do bramy pod automat (ramka z profilu zamkniętego). Producent nie dopuszcza mocowania automatu bezpośrednio do konstrukcji drewnianej bramy.

Rodzaje wykończenia drewna

Malowane drewnochronem

 

Czyste, białe drewno

 

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania elementów drewnianych lakierobejcą SADOLIN w wybranym kolorze.


 

W przypadku zakupu wypełnień drewnianych w wersji ,,bez malowania’’ oraz ,,pomalowanej drewnochronem’’ producent zaleca przed zamontowaniem obowiązkowe zabezpieczenie drewna przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych odpowiednimi farbami.

W przypadku nie zastosowania się do zaleceń producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wady powstałe na skutek niewłaściwego zabezpieczenia drewna.

Nie uznaje się za wady zdrowych sęków oraz naturalnych pęknięć drewna, zachodzących podczas procesu użytkowania drewna, wywołanych wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, w których użytkowany jest wyrób, a które wynikają z naturalnych właściwości fizycznych drewna. Powstałe pęknięcia nie mają wpływu na trwałość i walory użytkowe wyrobu. Drewno jako materiał pochodzenia biologicznego, posiada specyficzne właściwości takie jak zdolność do kurczenia, pęcznienia i paczenia.


Zapytaj o produkt