SYSTEM OGRODZENIOWY PANELE Z DREWNA - SERIA FLORAL

DREWBET

SYSTEM OGRODZENIOWY PANELE Z DREWNA - SERIA FLORAL

Seria FLORAL firmy DREWBET to seria dla osób z wyobraźnią. Z ogromna precyzja wykonane elementy kute o naturalnych, florystycznych motywach sprawia, że ogrodzenie wtopi się w krajobraz. Polecana budynkom o miękkiej, naturalnej bryle oraz aranżacjom stylizowanym. Ze względu na lekka formę wzorniczą elementy z tej serii sprawdza się bez względu na długość ogrodzenia czy wielkość posesji.

Kute elementy wypełnień z tej serii najlepiej prezentują się na tle gładkich elewacji.

Elementy są odpowiednio wysezonowane i zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Nie wymagają dodatkowej impregnacji.

Informacje dodatkowe

Ogrodzenia drewniane FLORAL - wzory

F1 Edera

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

F2 Croco

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

F3 Lily

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

F4 Rosa

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

Elementy systemu ogrodzeniowych paneli drewnianych

Wypełnienia drewniane firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostota montażu. Dostępne w zestawach zawierających elementy paneli, furtki i bramy, pozwalają na utworzenie dowolnego układu ogrodzenia, dopasowanego forma do układu terenu i stylu nieruchomości. System DREWBET FENCE pozwala na szybkie łączenie elementów oraz dowolne ich mieszanie w obrębie wszystkich serii.

 

Wykończenia

System uzupełniają słupki i podmurówki łupane lub ryflowane dostępne w szerokiej palecie kolorów. 
Wykończenie ogrodzenia stanowią dwuspadowe daszki podmurówkowe i słupkowe

Okucia

Wszystkie wypełnienia drewniane firmy DREWBET dostępne są w zestawie z kompletem okuć.Za dopłatą istnieje możliwość wykonania wzmocnienia do bramy pod automat (ramka z profilu zamkniętego). Producent nie dopuszcza mocowania automatu bezpośrednio do konstrukcji drewnianej bramy.

Rodzaje wykończenia drewna

Malowane drewnochronem

 

Czyste, białe drewno

 

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania elementów drewnianych lakierobejcą SADOLIN w wybranym kolorze.


 

W przypadku zakupu wypełnień drewnianych w wersji ,,bez malowania’’ oraz ,,pomalowanej drewnochronem’’ producent zaleca przed zamontowaniem obowiązkowe zabezpieczenie drewna przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych odpowiednimi farbami.

W przypadku nie zastosowania się do zaleceń producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wady powstałe na skutek niewłaściwego zabezpieczenia drewna.

Nie uznaje się za wady zdrowych sęków oraz naturalnych pęknięć drewna, zachodzących podczas procesu użytkowania drewna, wywołanych wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, w których użytkowany jest wyrób, a które wynikają z naturalnych właściwości fizycznych drewna. Powstałe pęknięcia nie mają wpływu na trwałość i walory użytkowe wyrobu. Drewno jako materiał pochodzenia biologicznego, posiada specyficzne właściwości takie jak zdolność do kurczenia, pęcznienia i paczenia.


Zapytaj o produkt