SYSTEM OGRODZENIOWY PANELE Z DREWNA - SERIA ABSTRAKT

DREWBET

SYSTEM OGRODZENIOWY PANELE Z DREWNA - SERIA ABSTRAKT

Seria ABSTRAKT firmy DREWBET - to klasyka z nutka dynamiki. Jest to zestaw elementów ogrodzeniowych o bardzo mocnym wyrazie i ciekawym wzorniczo połączeniu z nowoczesnymi elementami metaloplastyki. Panele z tej serii doskonale sprawdza si´ w rezydencjach i miejscach reprezentacyjnych. Polecane szczególnie posesjom o dużej powierzchni i klasycznej architekturze. Doskonale komponują się poprzeplatane z elementami zamkniętymi, potocznie zwanymi murem.

Regularny kształt motywów dekoracyjnych w wypełnieniach drewnianych serii ABSTRAKT sprawia, że komponują się również z nowoczesnym budownictwem.

Panele ogrodzeniowe z tej serii zmienia swój wyraz w zależności od doboru rodzaju powierzchni słupków i podmurówek.

Informacje dodatkowe

Ogrodzenia drewniane ABSTRAKT - wzory

A1 Greek

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

A2 Heim

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

A3 Maison

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

A4 Casa

Skrzydło bramy

Furtka

Panel

Elementy systemu ogrodzeniowych paneli drewnianych

Wypełnienia drewniane firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostota montażu. Dostępne w zestawach zawierających elementy paneli, furtki i bramy, pozwalają na utworzenie dowolnego układu ogrodzenia, dopasowanego forma do układu terenu i stylu nieruchomości. System DREWBET FENCE pozwala na szybkie łączenie elementów oraz dowolne ich mieszanie w obrębie wszystkich serii.

 

Wykończenia

System uzupełniają słupki i podmurówki łupane lub ryflowane dostępne w szerokiej palecie kolorów. 
Wykończenie ogrodzenia stanowią dwuspadowe daszki podmurówkowe i słupkowe

Okucia

Wszystkie wypełnienia drewniane firmy DREWBET dostępne są w zestawie z kompletem okuć.Za dopłatą istnieje możliwość wykonania wzmocnienia do bramy pod automat (ramka z profilu zamkniętego). Producent nie dopuszcza mocowania automatu bezpośrednio do konstrukcji drewnianej bramy.

Rodzaje wykończenia drewna

Malowane drewnochronem

 

Czyste, białe drewno

 

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania elementów drewnianych lakierobejcą SADOLIN w wybranym kolorze.


 

W przypadku zakupu wypełnień drewnianych w wersji ,,bez malowania’’ oraz ,,pomalowanej drewnochronem’’ producent zaleca przed zamontowaniem obowiązkowe zabezpieczenie drewna przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych odpowiednimi farbami.

W przypadku nie zastosowania się do zaleceń producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wady powstałe na skutek niewłaściwego zabezpieczenia drewna.

Nie uznaje się za wady zdrowych sęków oraz naturalnych pęknięć drewna, zachodzących podczas procesu użytkowania drewna, wywołanych wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, w których użytkowany jest wyrób, a które wynikają z naturalnych właściwości fizycznych drewna. Powstałe pęknięcia nie mają wpływu na trwałość i walory użytkowe wyrobu. Drewno jako materiał pochodzenia biologicznego, posiada specyficzne właściwości takie jak zdolność do kurczenia, pęcznienia i paczenia.


Zapytaj o produkt