SYSTEM OGRODZENIOWY Z KSZTAŁTEK ŁUPANYCH DREWBET FENCE

DREWBET

SYSTEM OGRODZENIOWY Z KSZTAŁTEK ŁUPANYCH DREWBET FENCE

System pozwala na wykonanie ogrodzenia, pełnej elewacji, garażu, pozala na System pozwala na wykonanie ogrodzenia, pełnej elewacji, garażu, budynku gospodarczego lub elem

Kształtki łupane

Ogrodzenie DREWBET FENCE z kształtek ƒłupanych doda charakteru każdej nawet najbardziej nieatrakcyjnej architektonicznie bryle budynku. Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do klasycznej cegły lub drobnego kamienia. Zaleta kształtek jest łatwy montaż, możliwość tworzenia dowolnych kombinacji i łączeń oraz doskonałe parametry użytkowe. Ogrodzenia z nich wykonane dobrze prezentują się w zestawie z panelami drewnianymi o miękkim charakterze z serii FLORAL

 1. Kształtki łupane to doskonałe rozwiązanie, które cechuje niezwykła estetyka, mocno nawiązująca do klasycznych ogrodzeń ceglanych, jak również trwałość, jakość i komfort użytkowania.
 2. Ogrodzenia z kształtek łupanych składają się z kilku prostych w montażu elementów tworzących moduły konstrukcyjne. Dzięki temu ogrodzenie polecane jest projektom o krótkim czasie realizacji.
 3. Elementy pozwalają na tworzenie różnych 6 konstrukcji, w tym barów, kolumn, elementów altan, grillów czy niskiej zabudowy ogrodu.
 4. Ogrodzenia z kształtek łupanych strukturą przypominają ogrodzenia z prawdziwej cegły.świetnie komponują się z klasyczną architekturą. Doskonale prezentują się w towarzystwie paneli drewnianych z serii FLORAL.
 5. Produkowane na nowych liniach technologicznych kształtki charakteryzują się  dokładnością wykonania. Do ich łączenia używa się niewielkich ilości spoiwa co znacznie obniża finalny koszt ogrodzenia.
 6. Ogrodzenia z kształtek łupanych polecane są klasycznej oraz stylizowanej architekturze ze względu na ciepły charakter łagodny wyraz zawdzięczają drobnym elementom tworzącym konstrukcję.odtosferyczne i uszkodzenia.
Grupość kostki:
Rozmiar:

Informacje dodatkowe


 1. Paleta kolorów

  Ogromna gama elementów dodatkowych, takich jak okucia czy bramy oraz wybór pięciu modnych wybarwień sprawia, że systemy ogrodzeń z kształtek łupanych są najczęściej wybieranymi pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń.

              
  SZARO-BIAŁY                              PIASKOWY                                    SZARO-PIASKOWY
      
    ZŁOTA JESIEŃ D2                     ZŁOTA JESIEŃ D1

  System ogrodzeniowy z kształtek łupanych

  System DREWBET FENCE z kształtek łupanych tworzą elementy betonowe przypominające fragmenty muru. Konstrukcja kształtek pozwala na szybkie łączenie za pomocą kleju. Zaprojektowane w formie modułów pozwalają na eliminację kosztownego i czasochłonnego procesu spoinowania poszczególnych składowych klasycznego, ceglanego ogrodzenia.


   


 

Zapytaj o produktInne produkty z tej serii