OGRODZENIE Z PUSTAKÓW RYFLOWANYCH

DREWBET

OGRODZENIE Z PUSTAKÓW RYFLOWANYCH

System ogrodzeniowy DREWBET z pustaka ryflowanego to łatwy sposób na efektowne ogrodzenie. Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do modnych w tym sezonie lat 70-tych ubiegłego wieku. To doskonały wybór wśród systemów ogrodzeniowych. Jego zaletà jest niska nasiąkliwość wysoka mrozoodporność, oraz wytrzymałość na uszkodzenia. Pustaki ryflowane doskonale prezentują się w kontraście z prostymi panelami drewnianymi o ciepłej barwie z serii MODERN.

  1. Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji, składają się jedynie z dwóch elementów głównych.
  2. Pustaki układane w systemie modułowym zapewniają krótki czas budowy, umożliwiają samodzielny montaż a tym samym zapewniają niski koszt rzeczywisty postawienia jednego metra bieżącego ogrodzenia.
  3. Charakteryzują się trwałością, pozwalają na eleganckie i nowoczesne wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych.
  4. Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane lub metalowe jak i na wykonanie pełnych murów ogrodzeniowych.
  5. Strukturą przypominają ogrodzenia z lat 70-tych ub. w. z betonu formowanego o charakterze przemysłowym. Świetnie komponują się z modernistyczną architekturą, jak i przemysłowymi budynkami o charakterze zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym.
  6. Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV. Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu.

Grupość kostki:
Rozmiar:

Informacje dodatkowe

 Paleta kolorów


Pustaki ryflowane posiadają charakterystyczną żebrowana strukturę. Przemysłowy charakter elementu podkreślono nowoczesnym, mocnym w wyrazie kolorem grafitu.

Grafit

System ogrodzeniowy z pustaków łupanych

Zaletą tego rozwiązania jest ogromna prostota (system składa się z dwóch elementów głównych), łatwość montażu oraz elastyczność względem warunków podłoża. System fundamentowy dostępny w ofercie firmy pozwala na niwelację względem ukształtowania terenu. Dzięki temu utrzymanie linii ogrodzenia stało się proste.

 

Zapytaj o produktInne produkty z tej serii