Cypryjska

DREWBET

Cypryjska

Kostka brukowa DREWBET® CYPRYJSKA składa się z trzech kostek. Gruboziarnista faktura i nieregularna powierzchnia sprawiają, że kostka DREWBET® CYPRYJSKA to kostka brukowa łącząca funkcjonalność z nienagannym efektem wizualnym. Chętnie wybierana zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.
Grupość kostki:
6 / 8 cm

Informacje dodatkowe

Kostka brukowa DREWBET® CYPRYJSKA składa się z trzech kostek. Gruboziarnista faktura i nieregularna powierzchnia sprawiają, że kostka DREWBET® CYPRYJSKA to kostka brukowa łącząca funkcjonalność z nienagannym efektem wizualnym. Chętnie wybierana zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Surowy kształt kostki doskonale równoważy ciepła jesienna kolorystyka w dwóch odcieniach a także inne melanże kolorystyczne.

Silna w wyrazie kostka CYPRYJSKA nada charakteru każdej ścieżce czy podjazdowi. Wytrzymała, doskonała w utrzymaniu, zapewni bezpieczeństwo wszystkim domownikom.

Geometryczna forma kostki DREWBET® CYPRYJSKA jak również dostępnośś w dwóch wymiarach - to walory systemu idealnego. Układ kostek pozwala na dowolną kompilację oraz wyodrębnienie ścieżek i szlaków komunikacyjnych.

Łagodna kolorystyka i delikatne przejęcia mocnych barw, pomimo formy nadają kostce CYPRYJSKA łagodności. Kostka brukowa dla romantyków.
 

KOLORYSTYKA:

                    Złota jesień D1
                      Złota jesień D3
                       Płukana biała
                     Płukana szara
                    Płukana grafitowa
                     Płukana czerwona
                    Płukana żółta
                   Płukana piaskowa
               Płukana pomarańczowa
                  Płukana ciemnobrązowa

DANE TECHNICZNE:

 


Zapytaj o produkt